Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie


pl. Bankowy 3/5
00-950 Warszawa


tel. 22 695 69 95
faks 22 695 66 87
ESP /t6j4ljd68r/skrytka

 Pod tym numerem nie jest udzielana informacja  
z zakresu kompetencji Wydziału Spraw Cudzoziemców
i Wydziału Rynku Pracy

info@mazowieckie.pl


NIP 525-100-88-75
REGON 013272620

Godziny urzędowania:
od 8:00 do 16:00
od poniedziałku do piątku

Zakup wraz z montażem zestawu składającego się z inspekcyjnego skanera rentgenowskiego RTG do skanowania bagażu, wielostrefowej bramki wykrywczej oraz 9-skrytkowej szafy depozytowej BHP na bagaż

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Szczegóły

zamówienie na zakup wraz z montażem zestawu składającego się z inspekcyjnego skanera rentgenowskiego RTG do skanowania bagażu, wielostrefowej bramki wykrywczej oraz 9-skrytkowej szafy depozytowej BHP na bagaż

Status zamówienia rozstrzygnięte

nr sprawy BOU-II.254.27.2019 PG

zamawiający Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie

tryb zamówienia zapytanie ofertowe

termin składania ofert

miejsce składania ofert na adres: bou@mazowieckie.pl lub osobiście do Biura Obsługi Urzędu pl. Bankowy 3/5

rozstrzygnięcie

rozstrzygnięcie
     

Treść

2019-04-10

W postępowaniu pn. "Zakup wraz z montażem zestawu składającego się z inspekcyjnego skanera rentgenowskiego RTG do skanowania bagażu, wielostrefowej bramki wykrywczej oraz 9-skrytkowej  szafy depozytowej BHP na bagaż", do zamawiającego wpłynęło następujące pytanie:

Pytanie:
Czy Zamawiający wyrazi zgodę na dostawę skanera wyposażonego w wyświetlacz z kolorami rzeczywistymi w zamian pseudo kolorowego?

Odpowiedź:
Zamawiający informuje, że wyraża zgodę na modyfikację opisu przedmiotu zamówienia, poprzez dopuszczenie urządzenia posiadającego również wyświetlacz z kolorami rzeczywistymi, pod warunkiem zachowania rozdzielczości urządzenia.

Jednocześnie zamawiający informuje, iż zastrzega sobie prawo do żądania od wykonawców, którzy złożyli oferty w postępowaniu, dostarczenia kart katalogowych oferowanych urządzeń wchodzących w skład zestawu. Zamawiający na podstawie ww. dokumentów zbada zgodność oferowanych urządzeń wchodzących w skład zestawu z opisem przedmiotu zamówienia.

Tag

Załączniki

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij