Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie


pl. Bankowy 3/5
00-950 Warszawa


tel. 22 695 69 95
faks 22 695 66 87
ESP /t6j4ljd68r/skrytka

 Pod tym numerem nie jest udzielana informacja  
z zakresu kompetencji Wydziału Spraw Cudzoziemców
i Wydziału Rynku Pracy

info@mazowieckie.pl


NIP 525-100-88-75
REGON 013272620

Godziny urzędowania:
od 8:00 do 16:00
od poniedziałku do piątku

Kontakt

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie


pl. Bankowy 3/5
00-950 Warszawa


tel. 22 695 69 95
faks 22 695 66 87
ESP /t6j4ljd68r/skrytka

 Pod tym numerem nie jest udzielana informacja  
z zakresu kompetencji Wydziału Spraw Cudzoziemców
i Wydziału Rynku Pracy

info@mazowieckie.pl


NIP 525-100-88-75
REGON 013272620

Godziny urzędowania:
od 8:00 do 16:00
od poniedziałku do piątku

Redakcja BIP

XML

Treść

Redakcją BIP Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie zajmują się pracownicy urzędu na podstawie Zarządzenia nr 30 Dyrektora Generalnego z dnia 2 października 2018 roku w sprawie określania zadań administratorów strony podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie oraz strony intranetowej w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie, zmienionego zarządzeniem nr 32 z dnia 14 czerwca 2019 r. oraz zarządzeniem nr 59 z dnia 6 grudnia 2019 r.

Zespół redakcji BIP tworzy:

  • redaktor naczelny, którego rolą jest nadzór nad funkcjonowaniem BIP urzędu
  • koordynatorzy wydziałowi, których rolą jest nadzór nad funkcjonowaniem BIP w odniesieniu do komórek organizacyjnych, których są koordynatorami
  • redaktorzy - pozostali pracownicy, których zadaniem jest bieżące uzupełnianie treści zamieszczanych na BIP oraz ich aktualizacja.

Adres redakcji BIP:
wejście B, II piętro, pokój nr 232
pl. Bankowy 3/5
00-950 Warszawa

Redaktor naczelny
Anna Malinowska

tel. 22 695 62 87
e-mail amalinowska@mazowieckie.pl
            

Biuro Kadr i Organizacji
Katarzyna Marszał 
(Zastępca redaktora naczelnego)

tel. 22 695 62 41
e-mail kmarszal@mazowieckie.pl

Biuro Kadr i Organizacji
Koordynatorzy wydziałowi
Anna Kalbarczyk tel. 22 695 69 23
faks 22 695 66 86
e-mail annakalbarczyk@mazowieckie.pl  
Biuro Ochrony
Paweł Wabik tel. 22 695 65 33
faks 22 695 62 22
e-mail pwabik@mazowieckie.pl
Biuro Wojewody

Marzena Zbytkowska

tel. 22 695 60 61
faks 22 695 60 62
e-mail mzbytkowska@mazowieckie.pl
Biuro Obsługi Urzędu
Paulina Dąbrowska tel. 22 695 64 89
faks 22 695 64 84
e-mail pdabrowska@mazowieckie.pl
Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
Rafał Rudnik tel. 22 695 63 30
faks 22 695 65 25
e-mail rrudnik@mazowieckie.pl
Biuro Rozwoju i Inwestycji
Joanna Ostrowska

tel. 22 695 63 79
e-mail jostrowska@mazowieckie.pl

Biuro Finansów Urzędu
Tomasz Szymchel

tel. 22 695 61 14

Wydział Finansów i Budżetu
Olga Mołas tel. 22 695 79 50
faks 22 551 09 31
e-mail omolas@mazowieckie.pl
Wydział Geodezji
Aleksandra Godlewska tel.22 695 62 19
faks 22 695 61 92
email agodlewska@mazowieckie.pl
Wydział Infrastruktury
Dominika Nobis tel. 22 695 72 76
faks 22 695 72 01
e-mail dnobis@mazowieckie.pl
Wydział Kontroli
Jolanta Pacak tel. 22 695 70 93
e-mail jpacak@mazowieckie.pl
Wydział Polityki Społecznej
Beata Darnowska tel. 22 695 64 31
faks 22 695 60 71
e-mail bdarnowska@mazowieckie.pl

Wydział Nadzoru Prawnego

Dariusz Górecki tel. 22 695 62 57
faks 22 695 61 29
e-mail dgorecki@mazowieckie.pl
Wydział Skarbu Państwa i Nieruchomości
Bernard Makaruk tel. 22 695 66 60
e-mail bmakaruk@mazowieckie.pl

Wydział Spraw Cudzoziemców

Jakub Parzonka tel. 22 695 73 73
faks 22 695 66 04
e-mail jparzonka@mazowieckie.pl
Wydział Spraw Obywatelskich
Sylwia Oleksiak tel. 22 695 66 35
e-mail soleksiak@mazowieckie.pl
Wydział Rynku Pracy
Ewa Brzezińska tel: 22 536-05-60
Wydział do Spraw Osób Niepełnosprawnych
Magdalena Bielecka tel. 22 695 62 32
faks 22 695 69 01
e-mail m.bielecka@mazowieckie.pl
Wydział Zdrowia
Adam Krzywicki tel. 22 695 61 33
e-mail akrzywicki@mazowieckie.pl
Biuro Informatyki

Tag

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane