Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Kontakt

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie


pl. Bankowy 3/5
00-950 Warszawa


tel. 22 695 69 95
faks 22 695 66 87
ESP /t6j4ljd68r/skrytka

 Pod tym numerem nie jest udzielana informacja  
z zakresu kompetencji Wydziału Spraw Cudzoziemców
i Wydziału Rynku Pracy

info@mazowieckie.pl


NIP 525-100-88-75
REGON 013272620

Godziny urzędowania:
od 8:00 do 16:00
od poniedziałku do piątku

Komisje i Zespoły Opiniodawczo - Doradcze i Orzekające Wojewody

Przy Wojewodzie Mazowieckim działają komisje i zespoły, które realizują powierzone im zadania przy pomocy komórek organizacyjnych urzędu:


  1. Mazowiecki Wojewódzki Zespół Zarządzania Kryzysowego działający przy Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.
  2. Wojewódzki Zespół do spraw Orzekania o Niepełnosprawności działający przy Wydziale do spraw Osób Niepełnosprawnych.
  3. Wojewódzka Komisja do spraw Orzekania o Zdarzeniach Medycznych działająca przy Biurze Kadr i Organizacji.
  4. Wojewódzka Komisja Dyscyplinarna do spraw orzekania o odpowiedzialności osób wykonujących samodzielne funkcje w dziedzinie geodezji i kartografii działająca przy Wydziale Geodezji.
  5. Rzecznik Dyscyplinarny dla Nauczycieli przy Wojewodzie Mazowieckim prowadzi postępowania wyjaśniające wobec zarzutów stawianych dyrektorom szkół oraz nauczycielom.
  6. Rzecznik Dyscyplinarny dla osób wykonujących samodzielne funkcje w dziedzinie geodezji i kartografii prowadzi postępowania wyjaśniające wobec zarzutów stawianych osobom wykonującym samodzielne funkcje w dziedzinie geodezji i kartografii.


Tag

Powiadom znajomego