Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Kontakt

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie


pl. Bankowy 3/5
00-950 Warszawa


tel. 22 695 69 95
faks 22 695 66 87
ESP /t6j4ljd68r/skrytka

 Pod tym numerem nie jest udzielana informacja  
z zakresu kompetencji Wydziału Spraw Cudzoziemców
i Wydziału Rynku Pracy

info@mazowieckie.pl


NIP 525-100-88-75
REGON 013272620

Godziny urzędowania:
od 8:00 do 16:00
od poniedziałku do piątku

Komisje i Zespoły Opiniodawczo - Doradcze i Orzekające Wojewody

Przy Wojewodzie Mazowieckim działają komisje i zespoły, które realizują powierzone im zadania przy pomocy komórek organizacyjnych urzędu:

 

  1. Mazowiecki Wojewódzki Zespół Zarządzania Kryzysowego działający przy Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.
  2. Wojewódzki Zespół do spraw Orzekania o Niepełnosprawności działający przy Wydziale do spraw Osób Niepełnosprawnych.
  3. Wojewódzka Komisja do spraw Orzekania o Zdarzeniach Medycznych działająca przy Wydziale Zdrowia
  4. Wojewódzka Komisja Dyscyplinarna do spraw orzekania o odpowiedzialności osób wykonujących samodzielne funkcje w dziedzinie geodezji i kartografii działająca przy Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej.
  5. Rzecznik Dyscyplinarny dla Nauczycieli przy Wojewodzie Mazowieckim prowadzi postępowania wyjaśniające wobec zarzutów stawianych dyrektorom szkół oraz nauczycielom.
  6. Rzecznik Dyscyplinarny dla osób wykonujących samodzielne funkcje w dziedzinie geodezji i kartografii prowadzi postępowania wyjaśniające wobec zarzutów stawianych osobom wykonującym samodzielne funkcje w dziedzinie geodezji i kartografii.

 

 

Tag

Powiadom znajomego