Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie


pl. Bankowy 3/5
00-950 Warszawa


tel. 22 695 69 95
faks 22 695 66 87
ESP /t6j4ljd68r/skrytka

 Pod tym numerem nie jest udzielana informacja  
z zakresu kompetencji Wydziału Spraw Cudzoziemców
i Wydziału Rynku Pracy

info@mazowieckie.pl


NIP 525-100-88-75
REGON 013272620

Godziny urzędowania:
od 8:00 do 16:00
od poniedziałku do piątku

II edycja programu "Staż u Wojewody"

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

II edycja programu stażu zawodowego w  Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim 
w  Warszawie „Staż u Wojewody”
 


Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie jako pracodawca, w 2018 roku zorganizował i przeprowadził I edycję programu „Staż u Wojewody”. Celem jego organizacji był rozwój kompetencji społecznych i zdobycie wiedzy w obszarze administracji publicznej dla osób rozpoczynających aktywność zawodową na rynku pracy i nawiązanie pozytywnych relacji z absolwentami. Przy współudziale pracowników urzędu stażyści mogli rozwijać kompetencje społeczne, takie jak: skuteczna komunikacja, współpraca w zespole, organizacja pracy własnej, obsługa klienta, czy zastosowanie przepisów prawa w praktyce. Staż płatny odbywał się m.in. w  Biurze Kadr i Obsługi Prawnej, Biurze Rozwoju i Inwestycji, Wydziale Infrastruktury, Wydziale Polityki Społecznej, Wydziale Spraw Cudzoziemców i Wydziale Skarbu Państwa i Nieruchomości. W ramach tej edycji staż ukończyły 83 osoby. Od 23 stycznia 2019 r. rusza II edycja, której celem jest pozyskanie „młodych talentów”, które zaczynają swoją aktywność na rynku pracy.

 1. Program skierowany jest do pełnoletnich absolwentów szkół średnich, którzy nie ukończyli 30 lat i posiadają polskie obywatelstwo.

 2. O programie:

  • staż odbywa się w następujących komórkach organizacyjnych MUW:

- Wydział Spraw Cudzoziemców

- Wydział Rynku Pracy

- Wydział Spraw Obywatelskich

- Wydział Polityki Społecznej

  • w miesiącach: możliwość rozpoczęcia od 1 lutego – proces ciągły
  • czas trwania stażu: 150 godzin zegarowych w miesiącu;
  • staż jest płatny: 2250 zł brutto (w ramach umowy zlecenia);
  • o zakwalifikowaniu do programu decyduje prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy, spełnianie niezbędnych wymagań oraz rozmowa kwalifikacyjna.

 3. Staż będzie realizowany w  oparciu o ramowy program stażu. Oferty staży w poszczególnych wydziałach dostępne są na dole artykułu.

 4. Rekrutacja:

Formularz aplikacyjny przyjęcia na staż wraz z Zasadami organizacji stażu zawodowego w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie dostępne są w Zasadach organizacji stażu zawodowego MUW.

 5. Zaświadczenie:

Po zakończeniu programu stażysta otrzyma zaświadczenie o jego ukończeniu oraz ewentualny list referencyjny.

 6. Kontakt:

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem apotrapeluk@mazowieckie.pl ; bluszczynska@mazowieckie.pl lub telefonicznego pod numerem (22) 695-63-97 ; (22) 695-66-79.

Tag

Załączniki

Oferty stażu pdf, 497 kB metryczka

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij