Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie


pl. Bankowy 3/5
00-950 Warszawa


tel. 22 695 69 95
faks 22 695 66 87
ESP /t6j4ljd68r/skrytka

 Pod tym numerem nie jest udzielana informacja  
z zakresu kompetencji Wydziału Spraw Cudzoziemców
i Wydziału Rynku Pracy

info@mazowieckie.pl


NIP 525-100-88-75
REGON 013272620

Godziny urzędowania:
od 8:00 do 16:00
od poniedziałku do piątku

Tag: regulamin wewnętrzny

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Wydział Infrastruktury

Dyrektor Aleksandra Krzoska   akrzoska@mazowieckie.pl   Sekretariat   tel. 22 695 60 86     faks 22 695 61 92                         ...

Wydział Nadzoru Prawnego

Dyrektor Bogdan Brożyna   bbrozyna@mazowieckie.pl   Zastępca Dyrektora Maciej Sarek   msarek@mazowieckie.pl Sekretariat   tel. 22 695 60 70     fax. 22 695 60 71           wnp@mazowieckie.pl wejście B, II piętro,...

Biuro Obsługi Urzędu

Dyrektor Elżbieta Sielicka esielicka@mazowieckie.pl Zastępca dyrektora Mariusz Gietka   mgietka@mazowieckie.pl Sekretariat      tel. 22 695 60 61        faks 22 695 60 62             bou@mazowieckie.pl...

Wydział Polityki Społecznej

Dyrektor Anna Olszewska Zastępca dyrektora Anna Karpińska Zastępca dyrektora Kinga Jura Sekretariat    tel. 22 695 71 00, tel. 22 695 71 02 fax. 22 695 71 01           wps@mazowieckie.pl Al. Jerozolimskie 28 00-024 Warszawa ...

Wydział Geodezji

Koordynator prac wydziału Sebastian Bała sbala@mazowieckie.pl Sekretariat tel. 22 695 79 21   fax. 22 695 79 31        wg@mazowieckie.pl Warszawa pl. Bankowy 3/5 V piętro III, pokój 314   Godziny pracy od 8:00 do16:00 W skład Wydziału Geodezji...

Mazowiecki Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego

Mazowiecki Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego działa w ramach Wydziału Geodezji Sebastian Bała tel. 22 695 79 21 faks 22 695 79 31 adres plac Bankowy 3/5 00-950 Warszawa III piętro, pokój 314 e-mail sbala@mazowieckie.pl Przyjmowanie obywateli w sprawach...

Wydział Zdrowia

Dyrektor Jarosław Chmielewski   jchmielewski@mazowieckie.pl     Zastępca dyrektora Halina Krajkowska   hkrajkowska@mazowieckie.pl Sekretariat     tel. 22 695 69 00      fax. 22 695 69 01          ...

Biuro Ochrony

Dyrektor Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych Magdalena Kamińska   mkaminska@mazowieckie.pl Sekretariat   tel. 22 695 66 58     fax. 22 695 66 86                     ...

Wydział Kontroli

Dyrektor Artur Subda   asubda@mazowieckie.pl Zastępca dyrektora Bogusław Krupa   bkrupa@mazowieckie.pl Sekretariat tel. 22 695 72 00     fax. 22 695 72 01          wk@mazowieckie.pl pl. Bankowy 3/5 00 - 950 Warszawa  ...

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij