Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie


pl. Bankowy 3/5
00-950 Warszawa


tel. 22 695 69 95
faks 22 695 66 87
ESP /t6j4ljd68r/skrytka

 Pod tym numerem nie jest udzielana informacja  
z zakresu kompetencji Wydziału Spraw Cudzoziemców
i Wydziału Rynku Pracy

info@mazowieckie.pl


NIP 525-100-88-75
REGON 013272620

Godziny urzędowania:
od 8:00 do 16:00
od poniedziałku do piątku

Kontakt

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie


pl. Bankowy 3/5
00-950 Warszawa


tel. 22 695 69 95
faks 22 695 66 87
ESP /t6j4ljd68r/skrytka

 Pod tym numerem nie jest udzielana informacja  
z zakresu kompetencji Wydziału Spraw Cudzoziemców
i Wydziału Rynku Pracy

info@mazowieckie.pl


NIP 525-100-88-75
REGON 013272620

Godziny urzędowania:
od 8:00 do 16:00
od poniedziałku do piątku

Sprawy do załatwienia

XML A zmniejsz tekst na stronie A domyślna wielkość tekstu na stronie A powiększ tekst na stronie
Nazwa sprawy: Prowadzenie postępowań administracyjnych i przygotowywanie postanowień administracyjnych w zakresie przywrócenia terminu na uzupełnienie zgłoszenia prac mającego na celu wydłużenie przewidywanego terminu przekazania do organów Służby Geodezyjnej i Kartograficznej zbiorów danych lub dokumentów przez wykonawców prac geodezyjnych
Nazwa sprawy Prowadzenie postępowań administracyjnych i przygotowywanie postanowień administracyjnych w zakresie przywrócenia terminu na uzupełnienie zgłoszenia prac mającego na celu wydłużenie przewidywanego terminu przekazania do organów Służby Geodezyjnej i Kartograficznej zbiorów danych lub dokumentów przez wykonawców prac geodezyjnych
Kategoria sprawy Geodezja
Komórka odpowiedzialna Wydział Geodezji
Nazwa sprawy: Przedłużenie wizy
Nazwa sprawy Przedłużenie wizy
Kategoria sprawy Cudzoziemcy
Komórka odpowiedzialna Wydział Spraw Cudzoziemców
Nazwa sprawy: Przeprowadzanie testów kwalifikacyjnych dla osób ubiegających się o uzyskanie kwalifikacji wstępnej, kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej, kwalifikacji wstępnej uzupełniającej lub kwalifikacji wstępnej uzupełniającej przyśpieszonej w zakresie bloków programowych określonych odpowiednio do kategorii prawa jazdy: C, C+E, C1 i C1+E lub D, D+E, D1 i D1+E.
Nazwa sprawy Przeprowadzanie testów kwalifikacyjnych dla osób ubiegających się o uzyskanie kwalifikacji wstępnej, kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej, kwalifikacji wstępnej uzupełniającej lub kwalifikacji wstępnej uzupełniającej przyśpieszonej w zakresie bloków programowych określonych odpowiednio do kategorii prawa jazdy: C, C+E, C1 i C1+E lub D, D+E, D1 i D1+E.
Kategoria sprawy Komunikacja
Komórka odpowiedzialna Wydział Infrastruktury
Nazwa sprawy: Rozpatrywanie odwołań od decyzji administracyjnych w sprawach świadczeń na rzecz obrony. Wydanie decyzji w sprawach świadczeń osobistych i rzeczowych na rzecz obrony – II instancja.
Nazwa sprawy Rozpatrywanie odwołań od decyzji administracyjnych w sprawach świadczeń na rzecz obrony. Wydanie decyzji w sprawach świadczeń osobistych i rzeczowych na rzecz obrony – II instancja.
Kategoria sprawy Bezpieczeństwo
Komórka odpowiedzialna Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
Nazwa sprawy: Stwierdzenie nabycia z mocy prawa na własność jednostek samorządu terytorialnego lub Skarbu Państwa gruntów znajdujących się w ich władaniu w dniu 31 grudnia 1998 r., nie stanowiących ich własności, a zajętych pod drogi publiczne.
Nazwa sprawy Stwierdzenie nabycia z mocy prawa na własność jednostek samorządu terytorialnego lub Skarbu Państwa gruntów znajdujących się w ich władaniu w dniu 31 grudnia 1998 r., nie stanowiących ich własności, a zajętych pod drogi publiczne.
Kategoria sprawy Nieruchomości i drogi
Komórka odpowiedzialna Wydział Skarbu Państwa i Nieruchomości
Nazwa sprawy: Ujawnianie w Wojewódzkim Rejestrze Osób Uprawnionych wybranej formy realizacji prawa do rekompensaty z tytułu pozostawienia nieruchomości poza obecnymi granicami Rzeczypospolitej Polskiej.
Nazwa sprawy Ujawnianie w Wojewódzkim Rejestrze Osób Uprawnionych wybranej formy realizacji prawa do rekompensaty z tytułu pozostawienia nieruchomości poza obecnymi granicami Rzeczypospolitej Polskiej.
Kategoria sprawy Mienie zabużańskie
Komórka odpowiedzialna Wydział Skarbu Państwa i Nieruchomości
Nazwa sprawy: Unieważnienie jednego z dwóch aktów stanu cywilnego stwierdzających to samo zdarzenie, na podstawie art. 127 ust. 2 i ust.3 oraz art 39b ustawy z dnia 28 listopada 2014 r. Prawo o aktach stanu cywilnego
Nazwa sprawy Unieważnienie jednego z dwóch aktów stanu cywilnego stwierdzających to samo zdarzenie, na podstawie art. 127 ust. 2 i ust.3 oraz art 39b ustawy z dnia 28 listopada 2014 r. Prawo o aktach stanu cywilnego
Kategoria sprawy Meldunek i akty stanu cywilnego
Komórka odpowiedzialna Wydział Spraw Obywatelskich
Nazwa sprawy: Uznanie za obywatela polskiego
Nazwa sprawy Uznanie za obywatela polskiego
Kategoria sprawy Obywatelstwo
Komórka odpowiedzialna Wydział Spraw Cudzoziemców