Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie


pl. Bankowy 3/5
00-950 Warszawa


tel. 22 695 69 95
faks 22 695 66 87
ESP /t6j4ljd68r/skrytka

 Pod tym numerem nie jest udzielana informacja  
z zakresu kompetencji Wydziału Spraw Cudzoziemców
i Wydziału Rynku Pracy

info@mazowieckie.pl


NIP 525-100-88-75
REGON 013272620

Godziny urzędowania:
od 8:00 do 16:00
od poniedziałku do piątku

Poradnik klienta

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Szanowni Państwo,

w celu ułatwienia dostępu do informacji o sprawach prowadzonych w urzędzie,  oddajemy do Państwa dyspozycji niniejszy poradnik,  który w praktyczny sposób ma służyć pomocą w korzystaniu z usług naszego urzędu.

Poradnik składa się z trzech części, w których  znajdują się informacje na temat oświadczeń majątkowych, oświadczeń lustracyjnych oraz wybranych spraw administracyjnych realizowanych w naszym urzędzie.

W poradniku w zakładce Karty informacyjne prezentujemy listę wybranych usług świadczonych w urzędzie wraz ze szczegółowym ich opisem.  Dzięki kartom dowiecie się Państwo jak wygląda sposób załatwienia sprawy, jakie dokumenty są wymagane wraz z ich wzorami i miejscem złożenia. Ponadto odnajdą Państwo informacje czy dana usługa wymaga uiszczenia opłaty,  jaki jest termin jej realizacji oraz w jakim trybie i do kogo można wnieść odwołanie. Mając na celu sprawne i efektywne wyszukanie informacji umożliwiamy skorzystanie z opcji wyszukiwarki, która klasyfikuje usługi według kategorii sprawy oraz komórki odpowiedzialnej (wydziały realizujące sprawę).


Tag

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij