Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Kontakt

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie


pl. Bankowy 3/5
00-950 Warszawa


tel. 22 695 69 95
faks 22 695 66 87
ESP /t6j4ljd68r/skrytka

 Pod tym numerem nie jest udzielana informacja  
z zakresu kompetencji Wydziału Spraw Cudzoziemców
i Wydziału Rynku Pracy

info@mazowieckie.pl


NIP 525-100-88-75
REGON 013272620

Godziny urzędowania:
od 8:00 do 16:00
od poniedziałku do piątku

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych dla organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na realizację w 2021 r. zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej w województwie mazowieckim w formie powierzania lub wsparcia realizacji zadania

Wyniki otwartego konkursu ofert Wojewody Mazowieckiego z zakresu pomocy społecznej 

Wojewoda Mazowiecki ogłosił 17 maja wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu pomocy społecznej w województwie mazowieckim w 2021 roku w formie powierzenia lub wsparcia realizacji zadania. Do rozdysponowania przeznaczono kwotę 720 tys. zł. Dofinansowanie z budżetu Wojewody Mazowieckiego otrzyma 20 organizacji pozarządowych z Mazowsza.

Środki będą przeznaczone na zadania związane m.in. z przeciwdziałaniem bezdomności, organizacją regionalnego systemu pomocy żywnościowej oraz lokalną profilaktyką społeczną. Wśród organizacji pozarządowych z terenu województwa mazowieckiego, które otrzymały dofinansowanie są m.in. banki żywności, organizacje pomagające osobom w kryzysie bezdomności, stowarzyszenia osób niepełnosprawnych, a także różnego rodzaju organizacje działające na rzecz dzieci i rodzin wymagających wsparcia.

Organizacje, które otrzymały dofinansowanie, mają obowiązek w terminie do 14 dni od daty ogłoszenia wyników dostarczyć dokumenty niezbędne do podpisania umowy.
Szczegółowe informacje dostępne są w załącznikach poniżej:


Materiały:

- ogłoszenie wyników konkursu na dofinansowanie zadań z zakresu pomocy społecznej w 2020 roku (skan)

- załącznik nr 1 oświadczenie oferenta 2021

- załącznik nr 2 do umowy - aktualizacja opisu działania oraz harmonogramu 2021

- załącznik nr 3 do umowy - aktualizacja kosztorysu 2021

- załącznik nr 4 projekt umowy o wsparciu realizacji zadania 2021 

- załącznik nr 5 projekt umowy o powierzeniu realizacji zadania 2021 

Tag

Załączniki

Powiadom znajomego