Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Kontakt

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie


pl. Bankowy 3/5
00-950 Warszawa


tel. 22 695 69 95
faks 22 695 66 87
ESP /t6j4ljd68r/skrytka

 Pod tym numerem nie jest udzielana informacja  
z zakresu kompetencji Wydziału Spraw Cudzoziemców
i Wydziału Rynku Pracy

info@mazowieckie.pl


NIP 525-100-88-75
REGON 013272620

Godziny urzędowania:
od 8:00 do 16:00
od poniedziałku do piątku

Wyniki naboru partnerów do realizacji projektu współfinansowanego w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji FAMI (nabór ograniczony 8/2017/OG-FAMI)

W związku z ogłoszonym przez Wojewodę Mazowieckiego naborem na partnerów do wspólnej realizacji projektu współfinansowanego w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji (FAMI), mającego na celu tworzenie potencjału krajowego w zakresie zdolności urzędów wojewódzkich do prowadzenia i koordynacji działań integracyjnych dotyczących obywateli państw trzecich, Zespół oceniający powołany w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie, dokonał oceny złożonych ofert. W jej wyniku wyłoniono czterech Partnerów, których oferty zostały najwyżej ocenione przez Zespół:

- Fundacja Linguae Mundi;

- Polskie Forum Migracyjne

- Fundacja dla Somalii

- Caritas Polska

Przy ocenie złożonych ofert brano pod uwagę przede wszystkim spójność koncepcji zaproponowanych działań z zakresem konkursu, uzasadnienie potrzeb ich realizacji ze względu na wskazaną grupę docelową, doświadczenie w prowadzeniu działań na rzecz przyszłych beneficjentów i znajomość ich problematyki a także praktykę w realizacji projektów finansowanych ze środków unijnych (zwłaszcza z FAMI).

Tag

Powiadom znajomego