Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Kontakt

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie


pl. Bankowy 3/5
00-950 Warszawa


tel. 22 695 69 95
faks 22 695 66 87
ESP /t6j4ljd68r/skrytka

 Pod tym numerem nie jest udzielana informacja  
z zakresu kompetencji Wydziału Spraw Cudzoziemców
i Wydziału Rynku Pracy

info@mazowieckie.pl


NIP 525-100-88-75
REGON 013272620

Godziny urzędowania:
od 8:00 do 16:00
od poniedziałku do piątku

II Wicewojewoda Mazowiecki

 Patryk Fajdek

II Wicewojewoda Mazowiecki

 Życiorys

Patryk Fajdek był ekspertem ds. mikropoświadczeń w Instytucie Badań Edukacyjnych w Warszawie, w którym specjalizował się w projektowaniu innowacji w edukacji. Jego praca koncentrowała się na dostosowywaniu systemu edukacyjnego do wymogów współczesnego rynku pracy.
Przed zaangażowaniem w Instytucie, Patryk Fajdek związany był z Kancelarią Senatu RP, gdzie pracował u boku jednego z Wicemarszałków. Jego obowiązki obejmowały współpracę z Biurem Legislacyjnym, komisjami senackimi oraz instytucjami pozarządowymi.
W dziedzinie działalności społecznej, Patryk Fajdek zasłynął z inicjatywy wprowadzenia w Radomiu programu dofinansowania zabiegów leczenia niepłodności metodą in vitro, realizowanego poprzez budżet obywatelski. Wspierał również podobne projekty w różnych miastach Polski.
Jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych i Prawnych Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu. Jego zainteresowania naukowe koncentrowały się wokół prawa konstytucyjnego oraz samorządowego. Posiada uprawnienia Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Tag

Załączniki

Powiadom znajomego