Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Kontakt

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie


pl. Bankowy 3/5
00-950 Warszawa


tel. 22 695 69 95
faks 22 695 66 87
ESP /t6j4ljd68r/skrytka

 Pod tym numerem nie jest udzielana informacja  
z zakresu kompetencji Wydziału Spraw Cudzoziemców
i Wydziału Rynku Pracy

info@mazowieckie.pl


NIP 525-100-88-75
REGON 013272620

Godziny urzędowania:
od 8:00 do 16:00
od poniedziałku do piątku

Wojewódzka Inspekcja Geodezyjna i Kartograficzna

Mazowiecki Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego

Sebastian Bała

Ikona poczty sbala@mazowieckie.pl


Sekretariat


Ikona telefonu tel. 22 695 79 21

 Ikona faksu fax. 22 695 79 31

       Ikona poczty wig@mazowieckie.pl

 

Warszawa
pl. Bankowy 3/5
piętro III, pokój 314

Godziny pracy
od 8:00 do 16:00


Wojewódzką Inspekcją Geodezyjną i Kartograficzną kieruje Mazowiecki Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego, jako kierownik inspekcji geodezyjnej i kartograficznej, wchodzącej w skład zespolonej administracji rządowej w województwie, podlegający w ramach swojej działalności ustawowej podlegającej bezpośrednio Wojewodzie.

Do zakresu działania Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej należą sprawy z dziedziny geodezji, kartografii i katastru, które są realizowane za pośrednictwem:

1) oddziału nadzoru nad organami administracji geodezyjnej i kartograficznej,

2) oddziału kontroli organów administracji geodezyjnej i kartograficznej.

 

Mazowiecki Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego

przyjmuje klientów w sprawach skarg w poniedziałki w godzinach 8:00-18:00,

pl. Bankowy 3/5, wejście „B” III piętro, pok. 314

 

W strukturze Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej działa Rzecznik Dyscyplinarny dla osób wykonujących samodzielne funkcje w dziedzinie geodezji i kartografii. Wojewódzka Inspekcja Geodezyjna i Kartograficzna zapewnia obsługę organizacyjną i administracyjną Rzecznika Dyscyplinarnego dla osób wykonujących samodzielne funkcje w dziedzinie geodezji i kartografii oraz Mazowieckiej Wojewódzkiej Komisji Dyscyplinarnej.

 Informujemy, że:

  • Administratorem danych osobowych jest Mazowiecki Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego z siedzibą przy pl. Bankowym 3/5 w Warszawie.
  • Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (IOD) -  kontakt: iod@mazowieckie.pl lub listownie: Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie, pl. Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa.
  • Przetwarzamy Państwa dane osobowe wyłącznie w celu wykonania zadań Administratora, które wynikają z przepisów prawa oraz zadań realizowanych w interesie publicznym.
  • Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do prowadzenia sprawy w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie.
  • Odbiorcami Państwa danych mogą być tylko instytucje uprawnione na podstawie przepisów prawa lub podmioty, którym Administrator powierzył przetwarzanie danych na podstawie zawartej umowy.
  • Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia i wniesienia sprzeciwu.
  • Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Mogą to Państwo zrobić, jeśli uznają, że przetwarzamy dane osobowe z naruszeniem przepisów prawa.
  • Jeżeli przetwarzamy dane osobowe na podstawie udzielonej nam zgody, mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem).
  • Dane osobowe przechowujemy przez okres niezbędny do wykonania zadań Administratora oraz realizacji obowiązku archiwizacyjnego, które wynikają z przepisów prawa.

 
[Podstawa prawna: rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016)]


 

Tag

Załączniki

Powiadom znajomego